Ebelik-Hemşirelik Mesleğinde Yolumuzu Aydınlatanlar PDF İndir

Ebelik-Hemşirelik Mesleğinde Yolumuzu Aydınlatanlar kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Ebelik-Hemşirelik Mesleğinde Yolumuzu Aydınlatanlar kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Ebelik-Hemşirelik Mesleğinde Yolumuzu Aydınlatanlar PDF Kitap Bilgisi

Dünya Sağlık Örgütü, Florance Nigtingale’in 200. doğum yılı olması nedeniyle 2020 yılını ebelik ve hemşirelik yılı ilan etti. Biz de ebe-hemşire mezunları olarak o yıl hayata geçirdiğimiz bir çalışma ile mesleğimiz adına kalıcı bir eser bırakmak istedik. Meslektaşlarımızın yazılı eserlerde bulunmayan, büyük bir zenginliğe sahip mesleki hafızalarını, öğrencilerimize aktarmalarını istedik. Böylelikle, öğrencilerimizin meslek büyüklerinin gerçek hayat deneyimlerini ilk ağızdan duymalarını ve kendi meslekleriyle güçlü bir bağ kurmalarını amaçladık. En büyüğü 88 yaşında, en küçüğü ise 40 yaşında olan “Yolumuzu Aydınlatanları deneyimleri ve yaşanmışlıkları zaman zaman sizleri hüzünlendirecek zaman zaman ise mesleğin nerede nereye geldiğinin bir göstergesi olacaktır.
Ülkemizdeki tüm ebelik-hemşirelik mesleğine emeği geçenlere saygı ve minnetle…
 

Ebelik-Hemşirelik Mesleğinde Yolumuzu Aydınlatanlar PDF İndirme Alanı

Ebelik-Hemşirelik Mesleğinde Yolumuzu Aydınlatanlar Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Ebelik-Hemşirelik Mesleğinde Yolumuzu Aydınlatanlar Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Eğitim Hukuku & Herkese Nitelikli Eğitim PDF İndir

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.