Duvardan Önce Feraset PDF İndir

Duvardan Önce Feraset kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Duvardan Önce Feraset kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Duvardan Önce Feraset PDF Kitap Bilgisi

Daha önce hiç işittiğiniz, gördüğünüz ya da hissettiğiniz ama açıklayamadığınız bir şeyin hakikatine tanık oldunuz mu? Hele de bu hakikatin kaynağı metluv (Kuran-ı Kerim) yada gayri metluv (Hadisi şerif) vahiy ise… Ne yapardınız?
 
Biz dinlediğimiz üstatlarda, okuduğumuz kitaplarda, izlediğimiz filmlerde şahit olduğumuz birtakım hakikatlere Kur’an-ı Kerim’de ve hadis-i şeriflerde de tanık olunca heyecanlandık ve gözlerimiz doldu. Tıpkı Maide Suresi/83’te anlatılan kitap ehlinin durumu gibi: “Onlar, kendi kitaplarında anlatılan gerçekleri Kur’an’da da bulunca gözlerinden yaşlar boşalarak ‘Rabbimiz iman ettik bizi Hakka şahitlik edenlerle birlikte yaz! derler.”
 
Sonra bu hakikati öğrencilerimize anlattık, cemaatimizle paylaştık. Biz anlattıkça kelimelerimiz hakikatle bereketlendi. Ve sonunda onların da teveccühleri ile yazdıklarımızı iki kapak arasında topladık elhamdülillah. İşte bu, elinizdeki kitabın kısa hikayesidir.
 
Rabbim sizleri ve bizleri Hakk’a şahitlik edenlerden kılsın.

Duvardan Önce Feraset PDF İndirme Alanı

Duvardan Önce Feraset Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Duvardan Önce Feraset Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.