Cosplay 1 Okul Öncesi İngilizce Eğitim Seti (Kitap +Faaliyet Kitabı +Stickers +Interactive software) PDF İndir

Cosplay 1 Okul Öncesi İngilizce Eğitim Seti (Kitap +Faaliyet Kitabı +Stickers +Interactive software) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Cosplay 1 Okul Öncesi İngilizce Eğitim Seti (Kitap +Faaliyet Kitabı +Stickers +Interactive software) kitabının yayın dili türkçe olarak basılmamış olabilir. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Cosplay 1 Okul Öncesi İngilizce Eğitim Seti (Kitap +Faaliyet Kitabı +Stickers +Interactive software) PDF Kitap Bilgisi

Cosplay Serisi 3-6 yaş arası çocuklar için “Cosplay Starter”, “Cosplay 1” ve “Cosplay 2” bölümlerinden oluşan 3 seviyeli bir programdır. Bu seri çocuklara İngilizceyi eğlenceli ve hareketli bir ortamda sunmayı ve edindirmeyi amaçlar. Cosplay Serisinin her ünitesindeki sosyal beceriler sayfaları, hikaye sayfaları ve projelerle çocuklar fiziki, sosyal, duygusal ve zihinsel becerilerini geliştirerek dil edinimini sağlarlar.

Serinin ikinci bölümünü oluşturan “Cosplay 1”;
• Basitten karmaşığa doğru ilerleyen yaratıcı ve motive edici koparılabilir renkli çalışma yaprakları,
• İşlenilen tema ile ilgili ve gerçek hayatları ile bağlantılı hikayeler üzerine kurulmuş konu sunumları,
• Çok çeşitli oyunlar, şarkılar,
• DVD Hikâyelerin animasyonları, ekstra kelime çalışmaları ve oyunlar içeren DVD’si,
• Aktivitelerle öğrencilerin ilgi ve enerjileri İngilizceye odaklanarak öğrencinin dil ediniminde aktif olmasını sağlayan TPR (Total Physical Response) yaklaşımı ile öğrencinin önce dilin çalışmsını algılaması ve kendiliğinden konuşmaya yönelmesi sağlanmaktadır.

Cosplay 1 seti ile birlikte kullanılabilecek diğer ürünler:
Cosplay 1 Big Book
Cosplay 1 Posters (8 Poster, 54×76 cm)
Cosplay 1 Flashcards (78 Flashcard, 24,5×33,5 cm)
Cosplay 1 Mini Flashcards (78 Mini Flashcard, 7,0×9,5 cm)
Cosplay 1 Photocopiable Extras Book
Cosplay Alphabet Book
Cosplay Scissors skills Book

Cosplay is a three level course for children aged three to six. The theme of the Cosplay series has a present relevance to their daily childhood lives and interpersonal skills and it also creates an awareness within the children’s thought patterns of their future required social skills. Cosplay 1 contains: Colourful tear-out worksheets with a variety of motivating and creative activities that move from easy upwards to more challenging tasks; Theme related stories based on real life events and real life settings; A variety of games, songs, chants; TPR activities to focus children’s interest, energy and enthuatism towards learning English language and to make children more active throughout the course.

Göz at  Kadın Beyni PDF İndir

Cosplay 1 Okul Öncesi İngilizce Eğitim Seti (Kitap +Faaliyet Kitabı +Stickers +Interactive software) PDF İndirme Alanı

Cosplay 1 Okul Öncesi İngilizce Eğitim Seti (Kitap +Faaliyet Kitabı +Stickers +Interactive software) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Cosplay 1 Okul Öncesi İngilizce Eğitim Seti (Kitap +Faaliyet Kitabı +Stickers +Interactive software) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.