Çocuklar İçin Sherlock Holmes Seçme Öyküler 1 Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) PDF İndir

Çocuklar İçin Sherlock Holmes Seçme Öyküler 1 Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Çocuklar İçin Sherlock Holmes Seçme Öyküler 1 Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Çocuklar İçin Sherlock Holmes Seçme Öyküler 1 Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) PDF Kitap Bilgisi

Bir Fransız olan Henry Vidal, Avrupa’da çok tanınmış bir ressam olan MarcVidal’ınmühendis ağabeyidir. Kardeşi,Macaristan’da ünlü bir ailenin kızı olan Myra ile nişanlanmış ve evlenmek üzeredir. Ailesinden tek kişi olan ağabeyinden düğününe katılmasını ister.Ağabeyi, çok uzun bir yolculuk sonrasında, bir yıldır görmediği kardeşine kavuşup hasret gidererek düğününde bulunacaktır. Gizemli olaylar, HenryVidal’inyolculuk ettiği gemiye binen, garip bir adamla başlar. Bu adamünlü bilim adamı Otto Storitz’in oğlu Wilhelm Storitz’dir. Myra’ya o da âşıktır ve teklifi reddedilmiştir. Ve Myra’nın evlenmemesi için esrarengiz olaylarla bu düğünü bozmak istemektedir. Düğünün öncesinde Myra kaybolur ve olaylar aralıksız devam eder… Acaba Myra nerededir?

Çocuklar İçin Sherlock Holmes Seçme Öyküler 1 Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) PDF İndirme Alanı

Çocuklar İçin Sherlock Holmes Seçme Öyküler 1 Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Çocuklar İçin Sherlock Holmes Seçme Öyküler 1 Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.