Bu Yollar Uzar PDF İndir

Bu Yollar Uzar kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Bu Yollar Uzar kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Bu Yollar Uzar PDF Kitap Bilgisi

Memduh Şevket Esendal, alışık olduğumuz üslubuyla, sakin dünyaları ve kendi yağında kavrulan insanları anlatmaya Bu Yollar Uzar’da da devam ediyor. Taşra-şehir, bürokrasi-toplum, Doğu-Batı gibi temel ikilemler üzerinden yarattığı çatışmaların eksik olmadığı, karakterlerin içinde var oldukları zamanın ve mekânın ruhuyla harmanlandığı bu derlemedeki öykülerinde onun edebiyatının alemetifarikası olan yalın anlatım ve diyalog kurma ustalığı yine öne çıkıyor.
 
Memduh Şevket Esendal’ın sağlığında dergilerde yayımlanan, ancak ilk iki öykü kitabına, Otlakçı ve Mendil Altında’ya almadığı, ölümünün ardından kitaplarının ikinci baskılarına eklenmiş öyküler bu kitapta bir arada…
 
“Esendal’ın mizahında içli bir yan bulunduğu gibi, hüsranlardan, kederlerden söz ettiği öykülerinde neşeli değilse bile canlılığa işaret eden kıvılcımlara rastlamak da mümkündür.”
BEHÇET ÇELIK

Bu Yollar Uzar PDF İndirme Alanı

Bu Yollar Uzar Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Bu Yollar Uzar Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Ödül Yok - Ceza Yok! Bu Nasıl Disiplin? PDF İndir

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.