Biyoteknoloji Çağında İnsan Kalabilmek PDF İndir

Biyoteknoloji Çağında İnsan Kalabilmek kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Biyoteknoloji Çağında İnsan Kalabilmek kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Biyoteknoloji Çağında İnsan Kalabilmek PDF Kitap Bilgisi

İnsanlar önce tekniği, 19. Yüzyılda ise mekaniği kendi hizmetinde kullanmıştır. 20. Yüzyılda teknolojikleşen bu süreç 21. Yüzyılda BNIC tabanlı teknolojilerin hakimiyetine girmek üzeredir. Transhümanizm, genetikbilim ve biyoteknoloji gibi alanlar, canlılar ve doğa üzerinde dönüşüme yol açarak etik düzlemi de değiştirecektir. Bu kitap 272 yıl önce “bilim ve sanatlarımız geliştikçe ruhlarımız bozulmuştur” diyen Rousseau’nun yolunda yürüyen bir yazarın biyo-teknolojiye karşı etik tutumunu okurlara sunuyor. Kitapta transhümanizm, genetik ve biyoteknoloji gibi teknolojik süreçlerin “hayatlarımızın tam ortasına yerleşeceğine” dair tedirgin edici çözümlemeler okuru bekliyor.

Doç Dr. Ahmet Dağ, “Transhümanizm” kitabının yazarı
Gerçek üstü bir zaman diliminde yaşıyoruz. Bu kitap yazılırken viral kaynaklı bir pandemi yüzünden milyonlarca insanın hayatını kaybettiği ve yine bu hastalıktan korunmak için biyoteknolojinin en son ürünü olan bir mRNA aşısının yüz milyonlarca insanın vücuduna enjekte edildiği bir dönemden geçtik. Rüyalarımızda dahi hayal edemeyeceğimiz bir hayatta kalma çabası ve biyoteknolojinin hayatımızı nasıl kurtarabileceğinin en yakın şahitleriyiz. İşte bu kitap CRISPR gen mühendisliği ve diğer bir çok biyoteknolojik ilerlemenin insanoğlunu yeni dünya düzenine nasıl hazırlanmamız gerektiğini anlatıyor. Hastalıkların azaltıldığı, insanların yeni özellikleri edinebildiği yapay zeka ile biyotekilliğin tartışıldığı bir dünyaya…

Dr. Cihan Taştan, Üsküdar Üniversitesi TRGENMER Direktörü&HiDNA Biyoteknoloji CEO’su

Biyoteknoloji Çağında İnsan Kalabilmek PDF İndirme Alanı

Biyoteknoloji Çağında İnsan Kalabilmek Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Biyoteknoloji Çağında İnsan Kalabilmek Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Göz at  Gündelik Hayatın Eleştirisi 1 PDF İndir

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.