Bir Çocukluk Nevrozu Hikayesi & Kurt Adam Vakası PDF İndir

Bir Çocukluk Nevrozu Hikayesi & Kurt Adam Vakası kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Bir Çocukluk Nevrozu Hikayesi & Kurt Adam Vakası kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Bir Çocukluk Nevrozu Hikayesi & Kurt Adam Vakası PDF Kitap Bilgisi

“Kurt Adam Vakası, hiç kuşkusuz Freud’un ele aldığı en önemli vakalardan biridir. Genç ve zengin bir Rus olan hasta, 18 yaşından itibaren duyduğu rahatsızlıklar nedeniyle Freud’a gelir. 1910-1914 yılları arasında süren tedavinin ardından Freud vakayı kaleme alır ancak bir süre yayımlamaz. Daha önce ele aldığı Küçük Hans’ın at fobisiyle, genç adamın kurt fobisi Freud için karşılaştırılabilir niteliktedir.
 
Vakanın Freud için asıl önemi ise, çocuk cinselliğinin varlığına yönelik kuşkuları bertaraf etmesi, böylece kuşku duyan Adler ve Jung’u eleştirmesi için sağlam kanıtlar sunmuş olmasıdır.

Bir Çocukluk Nevrozu Hikayesi & Kurt Adam Vakası PDF İndirme Alanı

Bir Çocukluk Nevrozu Hikayesi & Kurt Adam Vakası Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Bir Çocukluk Nevrozu Hikayesi & Kurt Adam Vakası Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.