Bilge Minik Dergisi Sayı:89 Ocak 2024 PDF İndir

Bilge Minik Dergisi Sayı:89 Ocak 2024 kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Bilge Minik Dergisi Sayı:89 Ocak 2024 kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Bilge Minik Dergisi Sayı:89 Ocak 2024 PDF Kitap Bilgisi

Sevgili miniklerin okul öncesi eğitimine destek olabilmenin sorumluluğunu üstlenen Bilge Minik dergisinin 89. sayısı çıktı. Çocuk edebiyatına ve çizgisine emek verenler, Osman Turhan’ın genel yayın yönetmenliğinde hazırlanan Bilge Minik sayfalarında okurla buluşmaya devam ediyor.
Evde Etkinlik
Bilge Minik, yetişkin yönlendirmesiyle tamamlanabilecek çok sayıda etkinlikten oluşan, okul öncesine yönelik eğlenceli ve öğretici bir dergidir. Bu etkinlikler okul öncesi dönemdeki çocukların araştırma ve merak duygularını harekete geçirici, dil gelişimini, el becerilerini destekleyici niteliktedir. Ayrıca çocukların okuma serüvenlerinin başlangıcını keyifli hale getirmeyi amaçlıyoruz. Sayfalarda yer alan “Ebeveynlere Not” bölümleri, çocukların yapılan çalışmalarda temel motor becerileri ile kaslarının işlev kazanması, araştırıcı ve sorgulayıcı çalışmalar ile zihinsel ve duygusal gelişimlerine katkı sağlanması noktasında ebeveyn desteğinin nasıl olması gerektiği konusunda rehberlik ediyor.
 
Bu ay neler var?
Derginin bu sayısında harika bir eğlence aracı olan yazın su oyunlarında serinlik katan üzerinde kayak yaparak eğlenmemizi sağlayan ve içeceklerimizi serinleten buzu ve buzun nasıl oluştuğunu anlamaya çalışıyoruz. Kutup ayısını yakından tanıdıktan sonra mutfağa geçip lezzetli tarifler deniyoruz. Bilmeceler, miniklerin öğrenmelerini kolaylaştıracak deneyler ve eğlenceli etkinlikleri de bu sayıda bulabilir, Peygamber Efendimiz’in (SAV) hayatından örnekleri de sayfalarımızda okuyabilirsiniz. Dergi içindeki kesme, yapıştırma; dikkat, zekâ ve el becerileri geliştiren etkinliklerle çocuklar eğlenceli vakitler geçirecek.
 
Emeği Geçenler
Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Ocak sayısında, Emine Rana Demir, Esma Genç, M.Hilmi Aygün, İbrahim Oğuz, Selma Sanlısoy Yıldız, Gülsüm Sezgin, Esin Baytar, Yusuf Pehlivan, Yavuz Girgin, Esra Ogunday Bakır, Murat Tanhu, Büşra Önder, Sena Yazıcı, ve Müslüm Kaplan gibi tecrübeli isimler yer alıyor.
Keyifli hediyeler!
Derginizle beraber Keçi Boynuzu Satrancı oyunu, hafıza kartları ve minik etiketler hediye ediliyor.
Miniklerimizin en sevdiği bölüm kendi kapağını tasarlama ise dergi içinde onları bekliyor

Bilge Minik Dergisi Sayı:89 Ocak 2024 PDF İndirme Alanı

Bilge Minik Dergisi Sayı:89 Ocak 2024 Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Bilge Minik Dergisi Sayı:89 Ocak 2024 Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.