Bilge Çocuk Özel Sayı 3 PDF İndir

Bilge Çocuk Özel Sayı 3 kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Bilge Çocuk Özel Sayı 3 kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Bilge Çocuk Özel Sayı 3 PDF Kitap Bilgisi

Bilge Çocuk 3. Özel Sayı Bayilerde
 
Yedi yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Bilge Çocuk dergisinin 3. Özel sayısı çıktı. Her geçen sayıda çocuklara eğlenerek öğrenme fırsatı sunan dergi, çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisiyle okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor.
 
Kapak Konusu: Dinozorlar
 
Adımları yeri titreten, çoook eski zamanlarda yaşamış ama hâlâ ilgimizi çeken, araştırmayı ve görmeyi
çok sevdiğimiz dostlarımız dinozorlar karşınızda! Dinozorların isimlerinden tutun yaşadıkları döneme, yumurtalarından tutun yiyip içtiklerine kadar didik didik ettiğimiz; etçili otçulu, kalkanlısı
gagalısı, uzunu kısası derken türlerin pek çoğunu misafir ettiğimiz hatta bunlar da yetmezmiş gibi geriye bıraktıkları iskelet fosillerine, onları inceleyenlere ve sergileyenlere kadar hepsine bu sayıda yer verdik.
 
 
 
 
 
Dolu Dolu İçerik
 
Afacanlar sınıfının dinozor maceraları, deneyler, etkinlik ve oyunlar, sanat ve tasarım çalışmaları, biyomimikri gibi pek çok farklı alanda içerik özel sayıda sizleri bekliyor!
 
Emeği Geçenler
 
Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin dinozor özel sayısında, Emine Rana Demir, Nuh Muaz Kapan, Mustafa Baltacı, Metin Karakuzu, Murat Tanhu, Mehmet Hilmi Aygün, Özlem Özden, Sevgi İçigen, Mustafa Fikri Çağlayan, Esma Genç, Arzu Yurbaş, Rabia Kuruner, Yusuf Uludağ, Gülsüm Sezgin, Hüseyin Kalkanlı, Rabia Yüksekaslan, Ali Kara, Volkan Akmeşe gibi tecrübeli isimler yer alıyor.
Hafıza Kartları ve Dino Kahraman Oyunu!
 
Derginiz Bilge Çocuk, çocuklarımızın oyun sevgisini biliyor ve bu ay etkinliklerin yanı sıra Dino Kahraman oyunu ve hafıza kartları hediye ediyor.
 
Bilge Çocuk dergisi hakkında daha çok bilgi edinmek ve abone olmak isteyenler  

Bilge Çocuk Özel Sayı 3 PDF İndirme Alanı

Bilge Çocuk Özel Sayı 3 Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Bilge Çocuk Özel Sayı 3 Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.