Başarmak için Pozitif Psikoloji ve Motivasyon Teknikleri PDF İndir

Başarmak için Pozitif Psikoloji ve Motivasyon Teknikleri kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Başarmak için Pozitif Psikoloji ve Motivasyon Teknikleri kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Başarmak için Pozitif Psikoloji ve Motivasyon Teknikleri PDF Kitap Bilgisi

Franz Kafka’ya atfedilen bir hikâye vardır;
“Fareye demişler ki; Bulunduğun deliğin 30 santimetre ilerisinde, tabağın içinde bir kalıp beyaz peynir var. Deliğinden çıkıp alabilirsin.
Fare yanıtlamış:
Mesafe kısa, ödül büyük, bunda bir hinlik var!”

Yukarıdaki hikâyedeki gibi tekliflere birçok insan sadece peynirin büyüklüğü sebebi ile koşarak gidiyor. Tabii ki sonuç hüsran. Ünlü yönetim bilimci Peter Drucker şöyle uyarır: ‘Zor bir sorundan kolay çıkış yolu o sorun ile sizi tekrar karşılaştırır.’’ İşte bu kitap, size boş hayallere kapılmadan kendi yeteneklerinizi nasıl açığa çıkartabileceğiniz konusunda yazılmış bir kitap.

Kitapta günümüzün en zeki ve başarılı kişilerinden birisi olarak kabul edilen Elon Musk da var, gelmiş geçmiş en başarılı futbol takımı teknik direktörlerinden birisi olan Jose Mourinho da var, İspanya’yı fetheden efsane komutan Tarık Bin Ziyad da, Everest dâhil, yedi kıtadaki en yüksek zirveye tırmanan görme engelli Erik Weihenmayer de var. Temel hedefim pozitif psikolojiye sahip olmanız, kendi kendinizi motive edebilmeniz için günümüzden ve tarihten örnekler ile kendi fenerinizi yapabilmenize yardımcı olmak. Çünkü siz kendi yolunuzu aydınlatmadığınız sürece başkalarına bağımlı olarak yaşarsınız. Bu kitap size bir daha hiçbir kimseye bağımlı olmamanızın yol ve yöntemlerini sunmayı vaad ediyor.
Kendinizi ve sevdiklerinizde pozitif psikoloji oluşturmak ve motive etmek için yolculuğunuza bir süre benimle devam etmek ister misiniz?

Başarmak için Pozitif Psikoloji ve Motivasyon Teknikleri PDF İndirme Alanı

Başarmak için Pozitif Psikoloji ve Motivasyon Teknikleri Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Başarmak için Pozitif Psikoloji ve Motivasyon Teknikleri Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.