Atalarımızın Gök Tanrı Dini PDF İndir

Atalarımızın Gök Tanrı Dini kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Atalarımızın Gök Tanrı Dini kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Atalarımızın Gök Tanrı Dini PDF Kitap Bilgisi

Bir zamanlar Orta Asya’da yaşananlar, atalarımızın bilinmeyen gizli tarihini oluşturmuş bir süreçtir. Bugün bile hâlâ gizemini koru- yan o günlerde yaşananlar, Eski Türk Mitolojisi’ni oluşturan bazı efsanelerle günü- müze kadar gelebilmiştir.

Ergenekon’dan Çıkış, Yaradılış ve Oğuz Kağan gibi efsanelerde atalarımızın o dönemde yaşa- dıkları mitolojik bir dille anlatılmış durumdadır. Ancak ne yazık ki, bu efsaneler üzerinde ezo- terik temelli bir araştırma bilimsel çevrelerce yapılmamıştır.

Bu efsaneler aynı zamanda atalarımızın dinsel inançları hakkında da önemli bilgilerle doludur. Gök – Tanrı Dini’nin kozmik bağlantıları ve inisiyatik içeriği bu mitolojilerin içinde bulunmakta- dır. Söz konusu efsanelerin içindeki ezoterik semboller açıklığa kavuşturulduğunda, hem atala- rımızın o dönemler yaşadıkları, hem da atalarımızın dinsel inançlarının temelleri gün ışığına
çıkabilmektedir.

Atalarımızı hiçbir zaman yalnız bırakmayan Gök – Kurt ve Şamanizm öncesi Gök – Tanrı Dini’nin ağırlıklı olarak ele alındığı bu kitapta, efsanelerle geleceğe iletilen mesajları da ilgiyle okuyacağınızı düşünüyoruz…

Gök – Tanrı Dini’nden Şamanizm’e ve Şamanizm’den de Anadolu Müslümanlığı’na intikal eden bu büyük kültür birikimi, Ergun Candan’ın sade anlatımıyla sizlerle buluşuyor.

Atalarımızın Gök Tanrı Dini PDF İndirme Alanı

Atalarımızın Gök Tanrı Dini Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Atalarımızın Gök Tanrı Dini Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.