Aşkın Gözyaşları 4 / Hallac-ı Mansur PDF İndir

Aşkın Gözyaşları 4 / Hallac-ı Mansur kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Aşkın Gözyaşları 4 / Hallac-ı Mansur kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Aşkın Gözyaşları 4 / Hallac-ı Mansur PDF Kitap Bilgisi

Sanırlar ki susmak dilin işidir. Oysa susmak, ateş çemberinde, acıların kıyısında, kahır ve dil yarasında, çiğ yüreklerden sana gelen tufanda, yüreğinin sahibine içine attıklarını yudum yudum sunmaktır… Susmak her kişinin değil, dili dudağı ah rengine boyanmış yüreğin işidir. Hamuş olan küskün aşka değil, suskun aşka talip olur. Hani yandıkça içersin, içtikçe daha çok susarsın ya, işte bu susuzluğun adıdır hamuş olmak. Harflerden yola çıkarak yüreğini harfsiz, alfabesiz bir çığlığa yatırmaktır susmak… Ha; Hallacı Mansur’dur. “Ene’l Hak” kanıyla abdest alan… Mim; Mevlânâ’dır. Her secdesi ölüme davet çıkaran… Şin; Şems’tir. Sevdası güneşe ateşler döktüren…

Aşkın Gözyaşları 4 / Hallac-ı Mansur PDF İndirme Alanı

Aşkın Gözyaşları 4 / Hallac-ı Mansur Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Aşkın Gözyaşları 4 / Hallac-ı Mansur Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.