Amerika 1982 & Modern Toplumun İğrençlikleri PDF İndir

Amerika 1982 & Modern Toplumun İğrençlikleri kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Amerika 1982 & Modern Toplumun İğrençlikleri kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Amerika 1982 & Modern Toplumun İğrençlikleri PDF Kitap Bilgisi

İlk ebeveynlerimizin başına gelen en büyük nimet, yanlış yaptıktan sonra cennetten kovulmalarıydı. Âdem ve Havva, o kusursuz dünyada çalışmak zorunda kalmadan veya yabani otların asla bürümediği o mükemmel bahçede en ufak bir uğraş göstermeden yaşayıp gidebilirlerdi. Ancak günah işler işlemez başlarına gelen en iyi şey çalışmak zorunda kalacakları bir yere gönderilmek oldu. Bir adam için yapacak hiçbir şeyinin olmamasının ne kadar yıpratıcı bir şey olduğunu biliyoruz. Seksenine basan ihtiyar Ashbel Green’e çalışmaya neden devam ettiği sorulduğunda, ” bunu yaramazlıktan uzak durmak için yapıyorum ” demiştir. Baştan çok parası olan bir adamın hiç şansı olmadığını görürüz. Eğer bin zengin ve onurlu adam tanıyorsanız bunların dokuz yüz doksan dokuzu başlangıçta gayretle çalışmak zorunda kalmıştır.Ey çocuklarına bırakacak kadar büyük serveti olduğunu söyleyen erkek ve kadınlar! Zenginliğin tıpkı akbabalar, şahinler, kartallar gibi kanatlanıp uçabildigini hâlâ öğrenemediniz mi?

Amerika 1982 & Modern Toplumun İğrençlikleri PDF İndirme Alanı

Amerika 1982 & Modern Toplumun İğrençlikleri Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Amerika 1982 & Modern Toplumun İğrençlikleri Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.