Ağaçlarımıza Ne Oldu? / Alfabe Bulutu 4 PDF İndir

Ağaçlarımıza Ne Oldu? / Alfabe Bulutu 4 kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Ağaçlarımıza Ne Oldu? / Alfabe Bulutu 4 kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Ağaçlarımıza Ne Oldu? / Alfabe Bulutu 4 PDF Kitap Bilgisi

Çok uzun zaman önce, insanlar yazmaya ihtiyaç duyduklarını anladılar. Ancak bunu nasıl yapacaklarını bilmiyorlardı. Tam o sırada, dünyaya
en yakın bulut olan Alfabe Bulutu’nda yaşamlarını süren harfler, insanlarla iletişime geçip onlara yazıyı öğrettiler. Alfabe Bulutu’nun düzenli ziyaretçilerinden Alp Gökalp, bu dizide bizlere bazı bulut sakinlerinin hikâyelerini anlatıyor…
 
O sabah, şehirdeki herkes ağaçların yok olduğunu fark etti. Bahçelerinde, ormanlarda tek bir ağaç kalmamıştı. Günlük hayatta bir ağacı diğerinden ayırt edemeyen insanlar, bir felaketin yaklaştığını hissetmenin huzursuzluğunu yaşıyorlardı. Alfabe Bulutu ise başka bir haberle çalkalanmaktaydı: Küçük harflerden biri o gün okuldan eve dönmemişti.

Ağaçlarımıza Ne Oldu? / Alfabe Bulutu 4 PDF İndirme Alanı

Ağaçlarımıza Ne Oldu? / Alfabe Bulutu 4 Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Ağaçlarımıza Ne Oldu? / Alfabe Bulutu 4 Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.