Ağaç Zamanı PDF İndir

Ağaç Zamanı kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Ağaç Zamanı kitabının yayın dili orjinal dilinde basılmış olabilir. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Ağaç Zamanı PDF Kitap Bilgisi

Yazar, ağaçların büyülü dünyasında hapsolan küçük Alan’ın heyecanlı hikâyesini anlatıyor.

Yeni odasında ilk gecesini geçiren küçük Alan alışık olmadığı sesleri dinleyerek uyumaya çalışırken, evin önündeki dev dişbudak ağacı eğiliyor, geriniyor, dallarıyla pencereye ulaşmaya çalışıyordu. Adam’ın korkusunu hissedince, kıkır kıkır gülmeye başladı. Bay Dişbudak gülüyordu, çünkü Ağaç Zamanı’nın yaklaştığını biliyordu. Ağaç Zamanı gelince o da köklerini topraktan söküp çevrede dolaşacak, ağaç kardeşleriyle buluşacaktı. Ama önce, dallarına salıncak kurup canını yakan Adam’dan intikamını alacaktı. Ağaç Zamanı’nda sadece ağaçlar yürüyebilir ve konuşabilir, geri kalan herkes olduğu yerde donup kalır. Bu büyülü saatler başlayınca Bay Dişbudak Alan’ı kovuğuna atacak, ona hak ettiği cezayı verecekti. Fakat unuttuğu bir şey vardı. Ağaç Zamanı’nın büyüsü, ağaç dallarındaki sincapları, kuşları, sinekleri etkilemediği gibi, küçük çocukları da etkilemiyordu.

Ağaç Zamanı’nın büyüsünden kurtulan Alan, bir turna sineğinin ve beklenmedik anlarda karşısına çıkan yeni dostların yardımıyla, Bay Dişbudak’ın ve insanları cezalandırmak isteyen diğer ağaçların öfkesinden kurtulup Ağaç Zamanı’nın sonuna kadar dayanmak zorunda. Acaba bunu başarabilecek mi?

Ağaç Zamanı PDF İndirme Alanı

Ağaç Zamanı Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Ağaç Zamanı Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Modern Sosyal Hizmet Kuramı PDF İndir

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.