Abhazlar-Kafkasların Uzun Ömürlü İnsanları-22-C-6 PDF İndir

Abhazlar-Kafkasların Uzun Ömürlü İnsanları-22-C-6 kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Abhazlar-Kafkasların Uzun Ömürlü İnsanları-22-C-6 kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Abhazlar-Kafkasların Uzun Ömürlü İnsanları-22-C-6 PDF Kitap Bilgisi

Uzun yaşamları ile 20 yıl önce bu araştırmanın öznesi olan Abhazlar, günümüzde düşlerin ve eylemliliğin örtüşmesi temelinde onurlu bir yaşamın, Canlar Ülkesi’ni özgürleştirerek kendi dinamikleri ve ön deneyleri ile daha güzel bir geleceğe taşımanın kavgasını veriyorlar.

Henüz Abhazya’ya savaşın gölgesinin düşmediği 70’li yıllarda uzun yaşamanın sihirli anahtarını arama serüvenine giren Sula Benet’in, gerçekte, yaşamı sonsuz bir yalınlık ve katı bir realizmle kavrayan Abhaz kültürünün, Abhaz yaşam felsefesinin büyüsünü keşfettiğini görüyoruz.

Karadeniz’in karşı kıyısında, Canlar Ülkesi’nde yaşayan Abhaz halkının kültürünü, ziyafetlerinden yönetim sistemlerine, akrabalık ilişkilerinden cenaze törenlerine, müziklerinden dini inançlarına kadar bütün yönleriyle inceleyen bu kitap, konuyla ilgilenen herkes için bir temel kaynak niteliğindedir.

Abhazlar-Kafkasların Uzun Ömürlü İnsanları-22-C-6 PDF İndirme Alanı

Abhazlar-Kafkasların Uzun Ömürlü İnsanları-22-C-6 Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Abhazlar-Kafkasların Uzun Ömürlü İnsanları-22-C-6 Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.