8. Sınıf Süpersonik Matematik Soru Bankası PDF İndir

8. Sınıf Süpersonik Matematik Soru Bankası kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. 8. Sınıf Süpersonik Matematik Soru Bankası kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

8. Sınıf Süpersonik Matematik Soru Bankası PDF Kitap Bilgisi

•Nasıl duvarlar tuğla tuğla örülürse LGS’ye de kazanım kazanım hazırlanılır. Biz de bunu bildiğimiz için bu kitabı hazırladık.
•Bu kitapta; EBA videolarına benzer konu anlatım videoları ile Temel Düzey, Orta Düzey, Yeni Nesil ve LGS Tarzı Ünite Değerlendirme testleri bulunmaktadır. Peki bu testler ne anlama gelmektedir?
•Temel Düzey testler, kazanımların eksiksiz şekilde kavranabilmesi için o konuya ait tüm kazanımlarla ilgili soru tiplerinin bulunduğu testlerdir.
•Orta Düzey testler, kazanımların tam anlamıyla kavranıp kavranılmadığının ölçülüp eksiklerin kapatıldığı Yeni Nesil testlere hazırlık sağlayan testlerdir. Bu adımda yavaş yavaş zorlayıcı sorularla karşılaşılır.
•Yeni Nesil testler, çoklu kazanım sorularını çözdürüp analiz yaptıran, neden sonuç ilişkisi kurduran, okuduğunu anlama becerilerini geliştiren ve de sınav soru tarzlarına alıştıran testlerdir.
•Ünite Değerlendirme testleri ise ilgili ünitede LGS provası yaptıran, o üniteden MEB’in yaptığı merkezî sınavlarda karşına nasıl sorular geleceğini ve sınavlara ne kadar hazır olunduğunu gösteren testlerdir. 
•Aynı zamanda kitapta yer verilen tüm soruların video çözümlerine Okulda Başarı uygulaması ya da cozum.okuldabasari.com sitesi üzerinden kolayca ulaşılabilecek. Böylece kuru bir cevap anahtarından öteye geçip neden bu seçenek ki diye akla takılan sorulara cevap bulunacaktır.
•Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. 
•Hazırlamış olduğumuz bu kitap tasarımı, içeriği, soru kalitesi, sunduğu dijital destekler sayesinde eğitim süreci boyunca öğretmen ve öğrencilerimizin vazgeçilmez yardımcısı olacaktır.

8. Sınıf Süpersonik Matematik Soru Bankası PDF İndirme Alanı

8. Sınıf Süpersonik Matematik Soru Bankası Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
8. Sınıf Süpersonik Matematik Soru Bankası Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.